Ergonomické

Nosítka Be Lenka

Kvalitní nosítka na nošení dětí vyrobeny z šátkoviny

Maminky říkají

Naprosto fantastické nosítko! Kromě krásného vzoru a materiálu je navíc ještě pohodlné !

Nosítko je perfektně zpracované a ušité. Látka je velice pevná a současně příjemná na omak. Ramenní popruhy jsou měkkoučké a dobře se nosí. Nová magnetická přezka chce trochu cviku, ale jinak je super rychlá. Chválím bezpečnostní přezku v pase, ta fakt drží. Líbí se mi změkčení polstrování u stehýnek dítěte. Široké popruhy s možností překřížení jsou taky super, jen ten úvaz je mnohem těžší a chce to opravdu natrénovat. Ale měla jsem pocit, že se mi váha dítěte lépe rozložila a netáhla mě tolik ramena. Partnerovi naopak vyhovuje klasika, což je skvělé, že se daji využít obě varianty a není těžké to přehodit. Nosítko je moc pěkné designově a jsem ráda, že jsem vybrala tuto, ač nejdražší variantu. Jsem opravdu moc moc spokojená a dcerka taky - je v něm skoro pořád a ráda v něm usíná.

Krásně poctivě ušité nosítko, bederák akorát měkký, velmi příjemný, skvěle sedí i když nemám vosí pas, malý je v něm od začátku spokojený. Za mě nejlepší volba. Navíc mě moc mile překvapil hezky zabalený balíček, jako by si člověk dával dárek sám sobě.

Nosítko perfektně sedí. Objednávala jsem bez zkoušky a jsem spokojená.

Velmi rychlé dodání, úžasné zpracované nosítko a malá si ho hned zamilovala a alespoň už pořád nebrečí, a zamiloval si ho také manžel.

O nosítkách Be Lenka

Nosítka na nošení dětí Be Lenka jsou vyrobeny z šátkoviny. Díky tomu dokonale spojují pohodlnost a přizpůsobivost šátku s praktičností a jednoduchostí nosítka. 

Ergonomické nosítka Be Lenka jsou certifikovány, vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Mají vyšší gramáž a díky tomu jsou vhodné po celou dobu nošení.

Vyrobeno ručně
Lokální produkt
Certifikováno
Bryndáčky v ceně
be lenka nosítka
Přehrát video o be lenka nosítka

Vaše dotazy

Nosítko Be Lenka je ušité ze šátků na nošení dětí, proto se i péče o toto nosítko odvíjí od konkrétního šátku, ze kterého je ušité. Všeobecně platí, že nosítko nepereme často, ale jen v případě potřeby. Ideální je prát na 30- 40°C, nesušit v sušičce, ale jen volně, nosítko můžete jemně přežehlit.

 

  • Na praní používejte výhradně tekutý prací prostředek, který neobsahuje rozjasňovače ani bělící látky. Barvy by vybledly.
  • Nosítko perte vždy bez aviváže.
  • Nové nosítko před prvním použitím vyperte a jemně ožehlete, nejen z hygienických, ale i z praktických důvodů. Praním se smyjí případné drobné nečistoty, vlákna se semknou a proces výroby se tím ukončí. 
  • Nosítko perte samostatně, nepřidávejte do pračky jiné textilie. Vždy si pozorně všímejte pokynů uvedených na štítku a řiďte se jimi při praní i žehlení. Přezky nosítka před vložením do pračky obalte do nějaké látky (poslouží například i ponožky), zabráníte tím jejich případnému obití. Můžete obalit i celé nosítko, například do čistého povlaku od polštáře.
  • Perte na nízké otáčky. Pozor u šátků s příměsí vlny a kašmíru – ty vyžadují ruční praní, nikdy je neodstřeďujte.
  • Nosítko sušte nejideálněji rozložené na šňůrách na balkoně, případně na sušáku. 
  • O nosítko, jehož šátek obsahuje dvě a více příměs, se starejte podle nejcitlivější z použitých příměsí.

Jak nastavit nosítko Be Lenka

be lenka nosiče
Přehrát video o be lenka nosiče