EDU-QI Anatomický set malý (Anatomy set with stand)

EDU-QI Anatomický set malý (Anatomy set with stand).

Kód: KD4893338050276 Kategorie: Štítky: , , ,

EDU-QI Anatomický set malý (Anatomy set with stand).

Máte doma malého biologa, kterému dokola vrtá hlavou, jak to asi může vypadat uvnitř těla?

Koho by nezajímalo, co se vlastně uvnitř skrývá. Pro takto zvídavé děti, ale také ty, které zrovna ve škole probírají lidské tělo, je ideálním dárkem toto torzo těla od britské distribuční firmy Commotion.

Model těla je velikostně přizpůsobený tak, aby si ho každé děcko mohlo dát na svůj pracovní stůl a mít ho vždy po ruce. Skládá se z osmi kusů, které lze rozložit na jednotlivé části. Ty představují reálné lidské orgány a děti si hezky procvičí, kde je který uložen, jak na sebe navazují a jakou funkci v těle mají. Díky modelu si děti vylepší znalost anatomie a prohloubí osobnostní rozvoj – PSHE (rozvoj osobnostní, sociální a zdravotní).

A pokud by děti rády poznaly detailně i další části těla, můžete jim pořídit také modely ucha, kostru, funkční model pulsujícího srdce nebo model oka. Anebo model chrupu, ke kterému dostanou také kartáček na zuby a návod, jak správně zuby vyčistit.

Model je také ideální pomůckou do tříd základní školy. Oblíbí si ho většina žáků a přirozeně pochopí fungování tohoto důležitého orgánu v těle. Praktickým pomocníkem může být i v ordinaci praktického lékaře.

Obsah balení:
návod, model torza těla s vyjímacími vnitřními orgány

 

Rozměr
výška 270 mm

Věk: 8+

O produktu: EDU-QI Anatomický set malý (Anatomy set with stand)

Značka

EDU-QI

EAN

4893338050276

Prodejce

EDU-QI Anatomický set malý (Anatomy set with stand)
EDU-QI Anatomický set malý (Anatomy set with stand)
Enable registration in settings - general