Kouzelné čtení – Kniha – Komiks Parta Pac Albi

Kouzelné čtení – Kniha – Komiks Parta Pac Albi.

494 

Kód: ATAF566435873 Kategorie: Štítky: , ,

Kouzelné čtení – Kniha – Komiks Parta Pac Albi. Určeno pro holku, kluka. Věk od 6 let.

První mluvicí komiks Parta Pac a kletba Modrého Jonáše z edice Kouzelné čtení pro děti od 7 let od předního autora komiksů Petra Kopla.

Komiks si čtenáři od 7 let mohou postupně objevovat a prožívat tak dobrodružství svým tempem, nebo si ho mohou poslechnout najednou a vychutnat si skvěle připravené scénické podkresy a znělku i předěly. Na 32 stranách se seznámí s postavami namluvenými předními českými televizními herci, jako je např. Pavel Rímský, Filip Jančík, Jana Stryková či Vasil Fridrich.

Románek nenese stěhování do jiného města nejlépe. Obavy z nového prostředí ještě umocní přijetí v nové škole. Vypadá to, že se Románkovi všechno hroutí, ale pak ho osloví spolužačka Ofka a on se stává součástí party Pac a se svými novými kamarády zažívá úžasné dobrodružství. Pojď a projdi se s nimi Humbrsvíkem, městem, které skrývá nejedno tajemství. 

Komiks obsahuje přes 1 000 zvukových stop
Počet stran: 32
Ilustrace, text a text písně: Petr Kopl
Hudba, zpěv a hudební produkce: Tomáš Harant, nahráno ve Studiu Harryton
Namluvili: Jana Stryková, Filip Jančík, Michal Holán, Vasil Fridrich, Jakub Koudela, Jaromír Meduna, Pavel Rímský, Tereza Chudobová, Jiří Schwarz a Tomáš Juřička.

O produktu: Kouzelné čtení – Kniha – Komiks Parta Pac Albi

Značka

Albi

Prodejce

Kouzelné čtení – Kniha – Komiks Parta Pac Albi
Kouzelné čtení – Kniha – Komiks Parta Pac Albi

494