Shapescapes

Shapescapes.

Kód: KD771 Kategorie: Štítek:

Shapescapes.

Hezkým dárkem pro malé stavitele je kreativní stavebnice ShapesCapes, s níž děti tvoří sochy z jednoduchých organických tvarů. Vytvořil ji známý americký sochař Peter Mayor. Děti mají k dispozici 90 plastových tvarů různých barev a velikostí, které snadno spojí dohromady podle potřeby. Mohou například udělat z obýváku záliv a zakotvit v něm krásnou pirátskou loď nebo si postavit vlastní stádo koní, auta, lidské postavičky a mnoho dalšího.

Vylepší jemnou motoriku a naučí barvy

Stavebnice obsahuje části různých tvarů i barev, které jsou vyrobeny z plastu. Děti se tak naučí dobře rozeznat barvy a získají také cit pro to, jak lze hezky barvy kombinovat. Propojováním jednotlivých tvarů do finální sošky si perfektně procvičí jemnou motoriku. Stavebnice rozvíjí také prostorové vnímání. A pozadu nezůstane ani fantazie, protože ta je pro vymyšlení a vytvoření díla základem. Pak už si mohou s vyrobenou soškou jen hodiny hrát. Nebo jí vyrobit dalšího barevného kamaráda.

Bez šroubků a baterek

Stavebnice neobsahuje žádné knoflíky, šroubky ani baterie, ke hře jsou potřeba jen ruce a bohatá dětská fantazie. Skutečně záleží jen na fantazii a šikovnosti stavitele, sošky sestavíte zcela bez spojů. Skoro jako kdyby děti byli skutečnými sochaři! A kdo ví, možná jednou budou.

Obsah balení
V krabici najdete 90 různých barevných organických tvarů vyrobených z plastu.

Výrobce
Autorem je americký sochař Peter Mayor. Navržena v LA, USA. Vyrobena v Číně, Shanghai.

Doporučený věk
Stavebnice je doporučena dětem od 3 let.


 

O produktu: Shapescapes

Značka

Shapescapes

EAN

094922786760

Prodejce

Enable registration in settings - general