TickiT Lidské ucho

TickiT Lidské ucho.

TickiT Lidské ucho.

Kdo by nechtěl vědět, jak vypadá ucho, když ho všichni máme v hlavě a díky němu slyšíme?

Pokud vaše děti někdy bádají, jak je to v oušku asi poskládané nebo je prostě baví poznávat lidské tělo, pořiďte jim tuto krásnou vzdělávací hračku. Díky detailnímu modelu ucha pochopí, jak je složené a kde se která část skrývá. Naučí se, kde najdou vnější, střední nebo vnitřní ucho a kde hledat bubínek nebo sluchové kůstky. Pochopí, že labyrint nebo hlemýžď mohou mít úplně jiný význam než jsou zvyklí. Děti si vylepší znalost anatomie a prohloubí osobnostní rozvoj – PSHE (rozvoj osobnostní, sociální a zdravotní).

Model je také ideální pomůckou do tříd základní školy. Oblíbí si ho většina žáků a přirozeně pochopí fungování tohoto důležitého orgánu v těle. Praktickým pomocníkem může být i v ordinaci praktického lékaře nebo na ORL.

A pokud by děti rády poznaly detailně i další části těla, můžete jim pořídit také modely torza lidského těla (menší nebo větší), kostru, funkční model pulsujícího srdce nebo model oka. Anebo model chrupu, ke kterému dostanou také kartáček na zuby a návod, jak správně zuby vyčistit.

Obsah balení:
návod, model ucha

Doporučený věk:
Doporučeno od 8 let.

Výrobce:
Distributorem edukačních hraček a pomůcek Edu-Science je firma Commotion.

Rozměr:
340 x 160 x 190 mm

O produktu: TickiT Lidské ucho

Značka

TickiT

EAN

5060138820623

Prodejce

TickiT Lidské ucho
TickiT Lidské ucho
Enable registration in settings - general