UGEARS Dřevěné 3D mechanické puzzle set koleje

UGEARS Dřevěné 3D mechanické puzzle set koleje.

UGEARS Dřevěné 3D mechanické puzzle set koleje.

Pro odrostlé školáky nad 14 let je ideálním dárkem parádní 3D puzzle UGEARS. Jde o do detailu propracovanou skládačku, z které děti složí traktor, kombajn či tramvaj a věřte, že to bude milá zábava pro společné večery. Jejich sestavením získají naprosto dokonalé a funkční modely, které se pohybují.

Zábava i rozvoj motoriky

Tím, že 3D puzzle UGEARS jsou opravdu propracované do detailu, procvičí si tak děti při jejich skládání motoriku i svou fantazii. A užijí také spoustu zábavy. Navíc, když puzzle složí správně a budou se o složený model dobře starat a správně jej udržovat, získají tak plně funkční a pohyblivé modely, díky nimž objeví tajemství mechaniky.

Set koleje

Přejezd přes koleje jak vyseknutý z české krajiny

Pokud vaše děti na cestách autem rády pozorují staré přejezdy přes koleje, s UGEARS setem koleje si se svými autíčky užijí spoustu legrace. Po stisknutí páky si mohou na zmenšenině vyzkoušet zvedání a stahování závor. Ideálním doplňkem pak je od  UGEARS Železniční manipulátor, Nádraží či Lokomotiva s vagónem.

Detail k železničnímu přejezdu:

  •  velikost balení je 37 x 17 x 3 cm
  •  rozměry výrobku 4070 x 120 x 225 mm
  •  množství dílků 200
  •  doba stavby přibližně 4 hodiny

 

Materiál:

Modely jsou vyrobeny z přírodní dřevěné překližky. Pro sestavení není potřeba žádného slepování lepidlem. Jednotlivé části jsou předem vytvarované a vzájemně do sebe zapadají tak, aby vznikl finální model.

 

Výrobce:

3D puzzle UGEARS jsou původem z ukrajinského města Kyjev a vyráběné na Ukrajině. V každém balení najdete podrobný obrázkový návod v českém a slovenském jazyce.

 

Doporučený věk:

3D puzzle UGEARS jsou doporučeny dětem od 14 let.

 

Upozornění:

Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba v návodu popsané součástky (zejména osy) promazat voskem z obyčejné svíčky, aby byla rotace prováděna s minimálním třením.

 

Videa:

https://www.youtube.com/watch?v=mVCfpi40alQ

https://www.youtube.com/watch?time_continue=18&v=VenSLr32KeI

https://www.youtube.com/watch?v=fDQfyKSH8JY

 

O produktu: UGEARS Dřevěné 3D mechanické puzzle set koleje

Značka

UGEARS

EAN

4820184120266

Prodejce

UGEARS Dřevěné 3D mechanické puzzle set koleje
UGEARS Dřevěné 3D mechanické puzzle set koleje
Enable registration in settings - general